Kongres

 • Program i zapisy na warsztaty

  Jesteście niesamowici! Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo zgłoszeń, this web dlatego z radością prezentujemy Wam szczegółowy PROGRAM III Kongresu Kół Naukowych UAM :)

  Zapraszamy także do zapisywania się na Warsztaty - warto zwrócić uwagę, visit this site że wszystkie warsztaty odbywają się w jednym czasie!

  Dziękujemy Wam za zgłoszenia i liczymy na Waszą obecność!

 • III Kongres Kół Naukowych

  W tym roku tematem przewodnim kongresu jest ?Różnorodność?. Warunkiem uczestnictwa będzie wygłoszenie przez koło referatu lub warsztatu związanego właśnie z tym tematem podczas części konferencyjno-warsztatowej, cheap która odbędzie się 7 maja w Collegium Iuridicum Novum.

  Podczas drugiej, stomach konkursowej części kongresu (8 maja), każde koło będzie mogło natomiast zaprezentować projekt badawczy, który weźmie udział w konkursie. Główną nagrodą będzie dofinansowanie projektu przez Prorektora ds. studenckich UAM. W zeszłym roku projekt Soundability przygotowany przez Grupę .NET zdobył aż 7 tys. złotych!

  Poniżej formularze zgłoszeniowe.

  Formularz zgłoszeniowy referatu/warsztatu jest tutaj.

  Formularz zgłoszeniowy projektu naukowego tu.

  Aby wziąć udział w Kongresie, koło bądź koła powinny do 30 kwietnia 2012 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy referatu/warsztatu.

  Warunkiem uczestnictwa w drugiej (konkursowej) części Kongresu jest nadesłanie przez koło bądź zespoły kół wypełnionego formularza projektu badawczego do 30 kwietnia 2012 r.

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONGRESIE!